FAQ

Nejčastější dotazy

Webové stránky

1. K čemu mi budou sloužit webové stránky?
Hlavním cílem webových stránek je získání nových zákazníků. V dnešní době používá internet téměř většina obyvatel a pokud bude mít někdo zájem o Vaše služby, není lepší místo k reklamě, než právě internet.

2. Jaké podklady ode mě budete potřebovat?
 K vytvoření webových stránek budeme potřebovat veškeré informace o Vašem podnikání (nabízené služby, fotografie, kontaktní údaje, ...)

3. Jak probíhá komunikace? Je nutná osobní schůzka?
Komunikace nejčastěji probíhá telefonicky nebo e-mailem. V případě zájmu je ovšem možné sjednat si osobní schůzku přímo s jedním z našich obchodníků.

4. Jak probíhá samotná tvorba webových stránek?
Po doložení všech potřebných podkladů pro Váš web (texty, fotografie, …) a po prodiskutování grafického designu, Vám předložíme návrh webových stránek.Od něj se poté odvíjejí další úpravy dle Vašich požadavků.

5. Nemám zajištěnou ani doménu ani webhosting. Pomůžete mi?
Samozřejmě. K vašemu novému webu Vám zajistíme jak webhosting, tak doménu která Vaše webové stránky nejlépe vystihne.

6. Kolik mě budou nové webové stránky stát?
Cena se odvíjí podle Vámi zvolené služby. Více informací o cenách naleznete v našem ceníku.

7. Jsou po dokončení webu s ním spojeny nějaké další výdaje?
 

8. Jak dlouho bude tvorba webových stránek trvat?
Tvorba webových stránek z předpřipravených šablon trvá 1-2 týdny od dohodnutí spolupráce. U webů na míru je dodací lhůta přibližně 6 týdnů, v závislosti na velikosti webové stránky.

9. Je možné stránky rozšiřovat o další funkce?
Ve většině případů ano. Snažíme se Vám vyjít vstříc ve všech ohledech a vytvořit webové stránky přesně podle Vašich přání

10. Budu moci své stránky sám ovládat/editovat?
Ano, budete. Po vytvoření webových stránek Vám sdělíme údaje umožňující přístup do administračního systému.

11. Budou mé stránky přívětivé pro všechny zařízení (responzivní design?)
Ano. Webové stránky tvoříme s vědomím, že zákazník využívá kromě stolního počítače i další moderní technologie (chytrý telefon, tablet, notebook)

12. Poskytujete podporu i po dokončení webu?
Po celou dobu naší spolupráce jsme Vám k dispozici na telefonním čísle: +420 608 657 281 nebo emailové adrese info@readyall.cz abychom Vám pomohli s případnými dotazy.

13. Jak se dozvím, kolik lidí navštěvuje moji webovou stránku?
Díky službě Google analytics, která je v ceně všech balíčků, můžete sledovat téměř vše o návštěvnících Vaší webové prezentace. Jejich aktuální i předešlou návštěvnost, nákupní chování, vlastnosti anebo konverze, které vykonávají.

14. Je možné zřídit email s názvem domény webových stránek jako například Novak@readyall.eu?

 

SEO

1. Mám od vás nový web, ale nejsem nikde k nalezení. Co s tím?
Zobrazování webových stránek ve vyhledávačích je závislé na mnoha faktorech. Od klíčových slov, přes optimalizaci webových stránek, až po dobře zvolenou doménu. To vše Vám zajistí SEO - neboli optimalizace pro vyhledávače

2. Je možné pro mé webové stránky zajistit následnou SEO optimalizaci?
Ano. Dokážeme webové stránky optimalizovat tak, aby Vás potenciální zájemci o Vaše služby a produkty nacházeli co nejčastěji.

3. Za jak dlouho se moje webové stránky začnou objevovat na předních pozicích ve vyhledávačích?Výsledek budování zpětných odkazů v podobě vzestupu ve vyhledávačích se dostaví cca za 30 dnů. Vyhledávače musí nově vytvořené odkazy nebo texty nejdříve najít, načíst - indexovat, vyhodnotit a teprve potom se může projevit vzestup ve vyhledávačích. 

4. Jaká je cena za SEO optimalizaci?
Cena za SEO se odvíjí od spousty parametrů (velikost stránky, konkurence klíčových slov, počet zpětných odkazů, atd.). Přesnější cenu Vám dokážeme sdělit až po společné konzultaci a nalezení nejlepšího možného řešení pro Váš web.

 

Sociální sítě

1. Na jaké sociální sítě se zaměřujete?
Zaměřujeme se převážně na Facebook, ale jsme schopni spravovat profil i na jiných sociálních sítích (Twitter, instagram, youtube, a další)

2. Budete mi profil spravovat i po jeho vytvoření?
Ano. Po založení profilu Vám budeme vytvářet propagační příspěvky, aktualizovat informace o Vašem podnikání a kontrolovat poptávky od zákazníků.

3. Chtěl bych si profil spravovat sám, je to možné?
K Vašemu profilu Vám na požádání přidělíme veškerá práva. Můžete si tak například vytvářet nové příspěvky, přidávat fotografie nebo využívat profil ke komunikaci se zákazníky.

4. Kolik stojí správa sociálních sítí?
Služba sociální sítě je v ceně balíčků Professional a Ultimate

 

Copywriting

1. Co přesně znamená "copywriting"?
Copywriting je originální psaní textů, které bude dobře čtivé, srozumitelné a dokáže zaujmout a oslovit návštěvníky vašich webových stránek.

2. Můžu si texty napsat sám?
Samozřejmě, že můžete. Je třeba ale myslet na to, že od kvality textového obsahu stránky se odvíjí i její dohledatelnost ve vyhledávačích. Pokud nám sdělíte Vaši myšlenku a představu, postaráme se o to, aby byly texty co nejvýstižnější a zároveň oslovili co nejvíce zákazníků.

3. Jak vám mohu poslat textový obsah webu?
Nejlépe v dokumentu: Word, WordPad případně i samostatně do emailu. Můžete také použít stránku uschovna.cz. Ta je vhodná i k zaslání dokumentů a fotografií, které se do emailu nevejdou.

 

Grafické práce

1. Moje firma nemá žádné logo, vytvoříte mi jej?
Ano. Jsme schopni Vám vytvořit nové logo, ve kterém se odráží korporátní styl Vaší společnosti. 

2. Co když se mi logo nebude líbit?
Pracujeme pod Vaším drobnohledem a každý nápad, změnu nebo vylepšení s Vámi pravidelně konzultujeme. Pokusíme se vytvořit takové logo, se kterým budete naprosto spokojeni a které Vaši firmu dokonale vystihne.

3. Nemám žádné fotky mojí práce.
To vůbec nevadí. Pokud nám nedodáte žádné fotografie, máme na výběr z tisíců profesionálních fotografií, které znázorní Vaši práci. Jakmile nám zašlete své vlastní fotografie, rádi Vám je na webu vyměníme.

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací