Blog

Elektronické podnikání na klíč
11Bře

K čemu slouží internetové katalogy a seznamy firem?

Skutečnost, že máte webovou stránku, nemusí nutně znamenat, že je navštěvována. Právě zápis do katalogů a seznamů firem je snad nejjednodušší formou, jak se dostat do povědomí vyhledávače Google. Tím pádem zlepšíte své SEO a získáte pomyslné body na cestě za lepším umístěním ve výsledcích vyhledávání.

8Bře

10 kroků, jak zlepšit pozici ve výsledcích vyhledávání

Google se dívá na to, jaké data by mohl předvést Vašim zákazníkům. Pokud takovými daty disponuje Vaše webová stránka, a jsou kvalitnější než data od Vaší konkurence, Google je zobrazí na lepších pozicích ve výsledcích vyhledávání.

8Bře

Začněte na sociálních sítích

Sociální sítě jsou o udržováni vztahů, tvoření dobrého jména, šíření povědomí o značce, získávání fanoušků a nadšenců, edukace o oboru, uspokojování zákazníků a nakonec také o samotném prodeji. Tyto aktivity zaberou spoustu času, proto si dobře přemyslete, jestli do toho půjdete. Protože dělat marketing na sociálních sítích jenom napůl je nemožné. Ehm, tedy, možné to je. Avšak není to efektivní.

4Bře

Jak být viděn na internetu

V dnešní moderní online době je pro podnikatele nevyhnutností být vidět na internetu. Tedy pokud chcete, aby mělo Vaše podnikání úspěch. Někdy samozřejmě postačí vývěsná cedule nad vchodem do Vašeho obchodu. Pokud však chcete oslovit širší veřejnost, musíte jim zmínku o své existenci předestřít přímo před oči. A to se samozřejmě dělá na internetu.

1Bře

5 tipů, jak zvýšit návštěvnost webové stránky

Existuje vícero způsobů, jak zvýšit návštěvnost webových stránek. V tomto článku jsme se zaměřili na těch nejzákladnějších pět. Věříme, že Vám budou nápomocné při rozvoji Vašeho podnikání. Pojďme si je tedy pečlivě projít. 

4Úno

Analýza dat je správným krokem k úspěchu

Google Analytics je bezplatný nástroj od společnosti Google, který Vám pomůže získat statistické údaje o uživatelích Vašeho webů, aktuální i předešlou návštěvnost uživatelů, jejich nákupní chování, vlastnosti, konverze a další.

30Led

Pomozte vyhledávačům najít Váš web

Pokud vyhledávač někde narazí na odkaz směrující na Váš web, automaticky aktualizuje svou databázi. Soubor sitemap si vytvoří mapu stránek webu, pravidelně všechny podstránky aktualizuje a pokud přidáte novou podstránku, automaticky ji zařadí do mapy. Vyhledávač tak pomocí mapy stránky jednodušeji aktualizuje informace.

29Led

Jak začít se SEO optimalizací

SEO optimalizace je vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Jeho cílem je zabezpečení lepší pozice ve výsledcích vyhledávání od Googlu prostřednictvím neplacených výsledků vyhledávání, přičemž platí, že čím výš se stránka zobrazí, tím lepší má pozici.

21Led

Využití responzivního designu pro Váš web

Responzivní webové řešení umožní návštěvníkům Vašeho webu prohlížení na různých zařízeních. Při responzivním webu nezáleží na velikosti obrazovky ani na typu zařízení.

17Led

Tvorba wireframu jako základ kvalitního webu

Wireframe byste si mohli lehko pomýlit s grafickým návrhem, to však není správné. Wireframe neobsahuje obrázky, texty ani logo. Je to jenom seskupení čar, které vytvářejí prostor. Tento prostor si můžete označit jako místo pro fotografii, pro článek anebo pro cokoliv, co a stránce chcete mít. Nejste ničím omezeni a protože wireframe nemusí být funkční, nemusíte se zabývat otázkou jak, bohatě postačí, když budete vědět co.

17Led

Chcete expandovat prostřednictvím internetu?

Jsme zlínská firma zabývající se webovým řešením online podnikání. Postaráme se o propagaci vaší firmy na internetu i na sociálních sítích.

17Led

Jak napsat kvalitní PR článek

Již v první fázi psaní si musíte uvědomit, proč chcete článek vůbec napsat a co ním chcete sdělit. Důvodů k napsání PR článků může být vícero, například oznámení o akci, kterou pořádáte, nebo upozornění na vypuštění nového produktu či služby na trh. Často využívaným důvodem je prezentace celé firmy, jako celku.

17Led

K čemu slouží optimalizace webových stránek

Optimalizace webové stránky jednoduše zabezpečí, že se bude obsah webu zobrazovat správně na jakémkoliv zařízení. V dobré kvalitě, ve správné velikosti a ve vhodném pořadí. V dnešní době používá mnoho z nás mobilní  telefon, je prostě vždy po ruce a proto na něm mnohokrát hledáme různé informace. Pokud by Váš web nebyl responzivní, mohlo by se snadno stát, že by se obsah v mobilu nezobrazil správně. A to by mělo za následek odrazení potenciálních zákazníků od využití Vámi nabízených služeb.

17Led

Tvorba obsahu pro váš web přímo ze Zlína

V záloze pro vás máme tři balíčky služeb. Každý z balíčků obsahuje jinou šablonu a jiné služby. V něčem se ale přece jenom shodují. Či už jsou to základní služby, které naleznete v Basic šabloně, a které obnáší například vytvoření a zprávu webových stránek, možnost výběru domény, poskytnutí profesionálních fotografií, editace a poradenství. Anebo je to záruka kvalitního webu a profesionální starostlivosti.

17Led

Redakční systémy Vám pomůžou se správou obsahu

Mezi základní funkce redakčního systému patří tvorba a publikace článků. Přičemž není nutná znalost HTML, postačí vám jednoduchý online editor, nebo systém na formátování textů. Redakční systém vám pomůže kontrolovat přístupy k dokumentům, a to prostřednictvím správy uživatelů. Dále vám umožňuje spravovat obrázky, galerie či jiné soubory, a vytvoří vám také statistiků přístupů.

  • Stránka 1 z 2
  • 1
  • 2
Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací